Kad ideja izaug lielā ģimenes hobijā Tedtoy

Visi mēs sirdī mazliet esam bērni, tādēļ mīkstās rotaļlietas mums atgādina patīkamas bērnības atmiņas. Mūsu Tedi ir guvuši popularitāti, gan starp bērniem un viņu vecākiem, gan arī kompānijas un dažādas federācijas izmanto mūsu produkciju dažādu reklāmas pasākumu vai biznesa dāvanu realizēšanai.

Liels Mīksts plīša lācis izkausēs pat visaukstākās un nepieejamākās sirdis. Tādēļ liels Teds ir vislabākā dāvana jebkurā dzīves situācijā un nevienu sirsniņu neatstās vienaldzīgu.

Saliekot kopā ideju ar dāvanu radās Ted Toy with personality

Vīrs atgiezās no komandējuma un pastastīja par Lielo lāču popularitāti ārzemēs, kā ideju par fantastiskām, lielām un mīļām dāvanām. Sākām pētīt Latvijas tirgu un sapratām ka īsti neviens neko tādu nepiedāvā, ka vienīgais ko var nopirkt,  tie ir Ķīnā ražoti lāči. Tad atcerējos par kādu ļoti jauku lāci, kuru ​mans bijušais darba kolektīvs uzdāvināja piedzimstot mūsu pirmajai atvasei. Tādu lielu lāci, mīļu, pūkainu, tiešām skaistu.  Tad šis lācis arī kļuva par paraugu mūsu Tedu prototipam.

Tā soli pa solim esam divu gadu laikā paplašinājuši savu sortimentu sākot no maziem Mini Tediem beidzot ar Ted mugursomām un zaķiem. Tā radās tedtoy.lv

Esam iemantojuši lielu klientu uzticību, un par katru Tedu saņemam jaukas atsauksmes un mīļas fotogrāfijas. 

Ir liels prieks un gandarījums, ka piedzimstot mazam bērniņam tieši mūsu Tedi tiek dāvināti kā raudzību dāvana. Kopā esam gan kristībās, gan svētkos, gan dzimšanas dienās. 

Paldies par uzticēšanos, tas sniedz daudz spēka un enerģijas darboties un attīstīties uz priekšu.

No Plīša metriem līdz gatavam Tedam